Działalność organizacji non profit

Odwiedziliśmy Uszate Serca Warszawy, które są częścią Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Króliki, będące pod opieką tego Stowarzyszenia, można wspierać przy okazji codziennych zakupów online przez FaniMani.pl.

W biurze Uszatych Serc Warszawy mieszkają króliki, które czekają na swoje domy tymczasowe i następnie na adopcję przez domy stałe. Opiekują się nimi wolontariusze Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Codziennie odwiedzają oni swoich króliczych podopiecznych i dbają o ich potrzeby.

 

“Bezdomność królików nie jest zbyt znanym tematem w Polsce. natomiast rzeczywiście występuje i co więcej króliki są trzecim po kotach i psach zwierzęciem zagrożonym bezdomnością. Ponieważ w sklepach kupuje się takie malutkie kuleczki, mniejsze dużo niż Magellan, który ma 2,5 miesiąca a potem wyrastają z nich króliki co najmniej takie jak Angua. To już jest 1,5 kg porządnego królika. No i właśnie w okresie letnim tak jak psy i koty, króliki często są wyrzucane” – tak wolontariuszka Stowarzyszenia wyjaśnia częściowe powody bezdomności królików.

Stowarzyszenie Pomocy Królikom potrzebuje stałego wsparcia, żeby móc nadal aktywnie pomagać swoim podopiecznym. Opieka nad królikami to nie tylko zakup karmy, ale też często leczenie, sterylizacja i wiele innych działań, na które potrzebne są środki.

Króliki możesz wspierać przy okazji codziennych zakupów online przez FaniMani.pl. Robiąc zakupy przez FaniMani zapłacisz za nie tyle, co zawsze a część ich wartości trafi do Stowarzyszenia Pomocy Królikom. W ten sposób bezpłatnie pomożesz królikom w potrzebie.

Zobacz, jak możesz pomagać królikom na co dzień: https://fanimani.pl/spkDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również