Działalność organizacji non profit

Fundacja Koci Pazur pomaga bezdomnym i potrzebującym kotom. Koci Pazur wspiera też koty wolno żyjące oraz stara się, żeby jak najwięcej zwierzaków „po przejściach” znalazło swoje domy stałe.

Fundacja Koci Pazur powstała w 2006 roku z potrzeby ratowania kotów. Ustanowiona została w odpowiedzi na rosnącą liczbę bezdomnych kotów domowych oraz stale pogarszające się warunki bytowania kotów wolno żyjących w Poznaniu. Zwierzęta będące pod opieką Kociego Pazura początkowo przebywają w domach tymczasowych a następnie z pomocą wolontariuszy Fundacji szukają swoich domów stałych. Pod opieką Fundacji Koci Pazur jest stale 120-140 kotów mieszkających w około 50 domach. Fundacja walczy z bezdomnością zwierząt poprzez ich kastrację i sterylizację. Finansuje też leczenie kotów potrzebujących pomocy weterynaryjnej.

Koci Pazur popularyzuje ideę adopcji zwierząt “po przejściach”, aby ograniczyć w ten sposób kupowanie zwierząt na targowiskach czy w pseudo hodowlach. Zamiast tego Fundacja poleca znalezienie psa lub kota u wolontariuszy lub w schronisku i danie mu w ten sposób “nowego życia”.

Fundację Koci Pazur możesz wspierać przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online przez FaniMani.pl. W ten sposób zrobisz zakupy tak jak zawsze i zapłacisz za nie tyle, co zawsze a cześć ich wartości trafi do kotów z Fundacji Koci Pazur. To proste i nic nie kosztuje.

Zobacz więcej: https://fanimani.pl/kocipazur/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również