podziel się swoją historią Aktualności

Chcesz, aby o twojej organizacji dowiedziało się jeszcze więcej osób? Opowiedz nam o niej! Podziel się historią o prowadzonych przez was działaniach, o wynikach koordynowanych akcji itp. Z chęcią będziemy promować ważne działania na naszym blogu, więc zachęcamy do przesyłania nam informacji.

Uruchomiliśmy bloga w celu stworzenia miejsca pełnego inspiracji, ciekawych pomysłów, ale też porad i informacji dotyczących działalności i promocji organizacji pozarządowych. Nie zabraknie tu również odrobiny motywacji oraz newsów o zmianach w naszym serwisie. Chcemy też, aby blog stał się platformą wymiany waszych doświadczeń i pomysłów, dlatego zachęcamy do współtworzenia treści razem z nami.

Podziel się swoją historią

Opowiedz nam waszą historię, która zainspiruje innych lub pokaże wyniki waszych dotychczasowych działań. Poinformuj nas o akcji, którą właśnie prowadzicie, podziel się materiałami i zdjęciami, o których warto wspomnieć i które warto opublikować w treści wpisu.

Wiemy, że za organizacjami i inicjatywami non profit stoją ludzie z pasją, pełni entuzjazmu i zaangażowania. Wkładają wiele wysiłku w pracę na rzecz innych, często bez wynagrodzenia, jednak mimo wszystko osiągają wiele korzyści, jak satysfakcja czy poczucie spełnienia, zdobywają nowe umiejętności i cenne doświadczenia.

Jeśli chcesz, aby informacje o działaniach twojej organizacji lub o ciekawych kampaniach znalazły się na naszym blogu, napisz do nas na blog(at)fanimani.pl.

Czekamy również na historie osób, którym np. pomogły działania kierowane przez daną organizację lub od tych, którzy np. odmienili swoje życie dzięki udziale w programie wolontariackim i pomocy innym.

NAPISZ JUŻ TERAZ

Doceniamy postawy prospołeczne i z chęcią dzielimy się pozytywnymi informacjami, jakie za nimi stoją.

Śmiało, opowiedzcie nam o sobie! 🙂Comments

  1. […] Chcesz, aby na blogu FaniMani.pl pojawiła się również informacja o działaniach Waszej organizacji? Napisz do nas! Więcej informacji znajdziesz tu. […]

Comments are closed.FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również