fanimani.pl/dobrezakupy Świąteczne Inspiracje

Na blogu fanimani.pl/dobrezakupy publikujemy ciekawe artykuły dla tych, którzy cenią wygodę oraz wszelkie korzyści z kupowania w internecie. Wiele osób, gdy nadchodzi określona okazja – imieniny, urodziny, rocznica, święta, staje przed nie lada wyzwaniem: co kupić na prezent? Na naszym blogu podpowiadamy top prezenty, podarunki na różne okazje oraz inspiracje na zbliżające się święta.

Na trwający już okres przedświąteczny przygotowaliśmy specjalną sekcję na blogu fanimani.pl/dobrezakupyPREZENTOWNIK. Jest to cykl artykułów, w których zgromadziliśmy wiele pomysłów na prezenty dla: mamy, taty, koleżanki lub kolegi z pracy, szefa lub szefowej, dla graczy czy dla nowych rodziców. Podpowiadamy co jej / jemu kupić i jednocześnie wskazujemy w jakim sklepie można zamówić prezenty z darowizną.

Klikając w nazwę sklepu zamieszonego w artykule automatycznie wyświetla się komunikat z wezwaniem do działania: „Aktywuj darowiznę”. W ten sposób osoba robiąca zakupy osiąga dwie korzyści na raz: kupuje prezent dla bliskiej osoby a przy tym, nic nie dopłacając – wspiera ważny cel społeczny.

Co dla nas istotne, zamówienia składane z FaniMani.pl to niewątpliwie dobre zakupy – stąd wzięła się nazwa bloga. Kupując produkty lub usługi dla siebie i bliskich, można wesprzeć przy tej okazji wybraną organizację, nic nie dopłacając do swojego rachunku.

Jeśli korzystacie z FaniMani jako organizacja, możecie używać artykułów na blogu Dobre Zakupy do Waszej promocji i jednocześnie do zbierania darowizn od zakupów online. Osoby mające wybraną Waszą organizację do wspierania z FaniMani, dzięki temu bez dodatkowych kliknięć, mogą aktywować darowizny przy okazji swoich zakupów online.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również