Działalność organizacji non profit

Odwiedziliśmy domy tymczasowe, w których przebywają koty będące pod opieką Profelis. Można wspierać je na co dzień przy okazji zakupów online przez FaniMani.pl.

Grupa Profelis pomaga bezdomnym, chorym i porzuconym kotom. W jej domach tymczasowych poznaliśmy uratowany miot małych kociąt i chorego Tofika z paraliżem łapek:

Grupa Profelis to część Fundacji Viva. Ratuje i wspiera wolno żyjące i bezdomne koty na terenie Warszawy i okolic. “A jeżeli zajdzie taka potrzeba, żeby ratować chore zwierzę wyruszymy nawet na koniec świata” – mówią o sobie wolontariuszki Profelis.

Profelis pomaga kotom karmiąc je i lecząc. Ogromna część wydatków grupy związana jest właśnie z koniecznością leczenia zwierząt i zapewnienia im stałej opieki weterynaryjnej.

Wolontariuszki Profelis intensywnie szukają też dla swoich kocich podopiecznych domów tymczasowych i stałych.

Oprócz tego, grupa potrzebuje akcesoriów takich jak klatki żywołapki, niezbędne do wyłapywania wolno żyjących kotów w celu udzielenia im pomocy czy klatki iniekcyjne/kennelowe.

Profelis walczy również z kocią bezdomnością poprzez kastracje i sterylizacje. Zabiegi te są dla wolno żyjących zwierząt szansą na uniknięcie chorób, cierpienia i śmierci. Pozwalają też kontrolować liczebność kociej populacji.

Obecnie pod opieką Profelis znajduje się około 50 zwierząt.

Jak można bezpłatnie wspierać koty z Profelis na co dzień? To proste! Wystarczy, że robiąc codzienne zakupy online skorzystasz z serwisu FaniMani.pl. Dzięki temu Profelis otrzyma część wartości Twoich zakupów a Ty zapłacisz za nie tyle, co zawsze.

Zobacz, jak pomagać Profelis na co dzień: https://fanimani.pl/profelis/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również