Podsumowanie po III kwartale 20222 na FaniMani.pl Aktualności / Darowizny od zakupów online

Przedstawiamy podsumowanie darowizn zebranych przy okazji zakupów online na FaniMani.pl po trzecim kwartale 2022 r. Organizacje społeczne zebrały w ten sposób łącznie już 4 264 427,47 zł. Największa jednorazowa darowizna od zakupów online zrobionych razem z FaniMani.pl w ubiegłym kwartale wyniosła aż 470 zł.

Jak można pomagać przy okazji codziennych zakupów online?

Serwis FaniMani.pl daje możliwość pomagania przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online. Dzięki temu zamawiając przez internet np. karmę dla kota, kosmetyki, książki czy ubrania można bezpłatnie wesprzeć wybraną przez siebie organizację społeczną. Dzięki temu trafi do niej część wartości każdego zakupu. Pomagać można również rezerwując noclegi online czy np. zamawiając jedzenie do domu lub pracy. Taka forma wsparcia dla organizacji pozarządowych jest bezpłatna zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla zarejestrowanych na FaniMani.pl organizacji.

Podsumowanie dobrych liczb w 3 kwartale 2022 roku na FaniMani.pl

Przygotowaliśmy podsumowanie najciekawszych informacji i darowizn zebranych po 3 kwartale 2022 roku na FaniMani.pl.

  • Z FaniMani.pl korzysta już 8529 organizacji społecznych oraz 1569 podopiecznych. 
  • Największa pojedyncza darowizna wyniosła dokładnie 470 zł i należała kategorii zakupowej Elektronika. Darowizna ta była wsparciem dla Rady Rodziców przy SP 18 w Poznaniu.
  • Łączna wartość dobrych zakupów na FaniMani.pl po 3 kwartale 2022 roku wyniosła ponad 311 mln zł.
  • Suma darowizn zebranych na koniec września 2022 roku to 4 264 427,47 zł.
  • Najbardziej dobroczynnym dniem w 3 kwartale 2022 roku był dzień 19 września, kiedy zebrano na FaniMani.pl aż 4 736,38 zł darowizn.
  • Najwięcej zakupów z darowizną robionych było w poniedziałki a najchętniej wybierane godziny zakupów to 11-12 albo 21-22.

TOP 10 organizacji z największą liczbą darowizn w 3 kwartale 2022 roku to:

TOP 10 Największych jednorazowych darowizn w 3 kwartale 2022 roku to:

TOP 3 Użytkowników FaniMani z największą sumą i wartością darowizn w 3 kwartale 2022 roku to:

Jakie zakupy najczęściej robią użytkownicy serwisu FaniMani.pl? 

Do najchętniej wybieranych miejsc na zakupy nieustannie należą polskie i zagraniczne portale zakupowe. Najpopularniejsze kategorie to artykuły dla zwierząt, jedzenie z dostawą do domu, moda oraz sprzęt RTV i AGD. Coraz większa ilość oraz wartość darowizn pochodzi od internetowych rezerwacji noclegów.

To proste!

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji. 

Organizacja wystarczy, że się zarejestruje, a od razu może zacząć zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

Wspierający – osoba, która chce pomagać przy okazji zakupów online – ma jeszcze łatwiej. Wystarczy, że wzbogaci swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. Poprowadzi również przez jednorazowy proces wyboru organizacji i założenia konta.

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone).

Kupujący płaci za zakupy tyle, co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. Na FaniMani jest już ponad 1600 sklepów internetowych oraz 8529 organizacji, które można wspierać bezpłatnie – przy okazji codziennych  zakupów w internecie. 
Zarejestruj organizację albo siebie jako podopiecznego w 5 minut i już dzisiaj uruchom nowe źródło finansowania.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również