Darowizny od zakupów online

Przedstawiamy podsumowanie 2021 roku w serwisie FaniMani.pl, który pozwala na bezpłatne pomaganie przy okazji codziennych zakupów online. Na koniec ubiegłego roku łączna kwota zebranych w ten sposób darowizn wyniosła aż 3 215 390,09 zł. A darczyńcy i organizacje nie wydali na to ani złotówki!

Jak działa pomaganie na FaniMani.pl?

Korzystając z FaniMani.pl można pomagać przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online u ponad 1600 partnerów serwisu. Wystarczy zainstalować Przypominajkę FaniMani albo aplikację mobilną, a następnie robić zakupy tak jak zawsze – określony w serwisie procent wartości zakupów trafi do wybranej organizacji. Dzięki temu zamawiając online np. buty, karmę dla zwierzaków, perfumy albo jedzenie z dostawą do domu można wesprzeć wybraną przez siebie organizację społeczną, szkołę, drużynę harcerską, a nawet osoby niepełnosprawne.

Nie tylko zakupy

Pomagać w ten sposób można również przy okazji rezerwacji noclegów online, zamawiania przez internet biletów na wydarzenia i oczywiście robiąc zakupy w popularnych serwisach aukcyjnych. Taka forma wsparcia jest bezpłatna zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla zarejestrowanych na FaniMani.pl organizacji.

Moc pomagania na FaniMani.pl

W ubiegłym roku użytkownicy FaniMani wydali na zakupy z darowizną 81 395 112,00 zł.

Tradycyjnie już, najbardziej dobroczynnym dniem był w ubiegłym roku Black Friday, czyli 26.11 – suma darowizn wyniosła w tym dniu 7540,50 zł.

 

Dobroczynna moc zakupów z FaniMani.pl 2021 – podsumowanie

 

Nowa darowizna co 18 sekund

W 2021 roku nowa darowizna pojawiała się w serwisie FaniMani.pl średnio co 18 sekund.

Dzienna średnia ilość darowizn wynosiła 1827.

W trakcie, gdy czytasz ten tekst w serwisie FaniMani.pl pojawiło się kilka nowych darowizn od zakupów online. Rynek zakupów internetowych cały czas rośnie i będzie nieustannie się rozwijał a co za tym idzie – coraz więcej darowizn będzie mogło wspierać cele organizacji społecznych.

4577,74 zł w darowiznach od zakupów 1 wspierającego

Rekordzista, Dariusz – użytkownik z największą ilością darowizn przekazał tylko w 2021 roku 4577,74 zł . Pomoc ta trafiła do Fundacji DAJ HERBATĘ.

Największa jednorazowa darowizna dla organizacji wyniosła 1908,72 zł i została zrobiona przy okazji rezerwacji noclegu online ze wsparciem dla podopiecznej Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym.

 

W 2021 do serwisu FaniMani.pl dołączyło 1213 nowych organizacji i  podopiecznych.

 

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji.

 

Wystarczy zarejestrować organizację i do razu można zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje się dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania. Przyjaciele organizacji dzięki rozszerzeniu do przeglądarki (Przypominajce FaniMani) i aplikacji mobilnej FaniMani mogą pomagać łatwo i bezpłatnie.

 

Fundacja FaniMani oferuje również szereg innych narzędzi dla organizacji społecznych:

  • Płatności dla NGO FaniPAY.pl – darowizny na stronie www, darowizny cykliczne/miesięczne
  • Kreator zbiórek online fanimani.pl/zbiorki/
  • Bezpłatne strony www dla organizacji FaniWEB.pl
  • Darowizny za linki na stronie organizacji FaniSEO.pl
  • Wiedza i szkolenia w ramach Akademii NGO akademia.fanimani.pl

 

Wśród organizacji korzystających z FaniMani znajdują się fundacje, stowarzyszenia, harcerze, szkoły, przedszkola, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne.

Rejestracja organizacji albo podopiecznego jest dostępna online i od razu można korzystać z nowego źródło finansowania.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również