Aktualności / Darowizny od zakupów online

Przygotowaliśmy podsumowanie darowizn zebranych przy okazji zakupów online na FaniMani.pl po pierwszym kwartale 2022 r. Organizacje społeczne zebrały w ten sposób łącznie już 3 447 321,85 zł. Największa jednorazowa darowizna od zakupów online zrobionych razem z FaniMani.pl w ubiegłym kwartale wyniosła aż 685,79 zł.

 

Jak działa pomaganie przy okazji zakupów online?

Serwis FaniMani.pl daje możliwość pomagania przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online. Dzięki temu zamawiając przez internet np. karmę dla psa, kosmetyki, książki czy ubrania można bezpłatnie wesprzeć wybraną przez siebie organizację społeczną. Dzięki temu trafi do niej część wartości każdego zakupu. Pomagać można również rezerwując noclegi online czy np. zamawiając jedzenie do domu lub pracy. Taka forma wsparcia dla organizacji pozarządowych jest bezpłatna zarówno dla osób korzystających z serwisu, jak i dla zarejestrowanych na FaniMani.pl organizacji.

 

Dobre liczby w 1 kwartale 2022 roku na FaniMani.pl

Zrobiliśmy podsumowanie najciekawszych informacji i darowizn zebranych po 1 kwartale 2022 roku na FaniMani.pl.

  • Z FaniMani.pl korzysta już 7686 organizacji społecznych oraz 1182 podopiecznych.
  • Największa pojedyncza darowizna wyniosła aż 685,79 zł i należała kategorii zakupowej Dom i ogród. Wsparcie trafiło do Szkoły Podstawowej nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego w Warszawie.
  • Łączna wartość dobrych zakupów na FaniMani.pl po 1 kwartale 2022 roku wyniosła aż 261 514 377,00 zł
  • Suma darowizn zebranych na koniec marca bieżącego roku to aż 3 447 321,85 zł

 

 

Jakie zakupy najczęściej robią użytkownicy serwisu FaniMani.pl? 

Do najczęściej wybieranych kategorii zakupowych wciąż należą polskie i zagraniczne portale zakupowe, artykuły dla zwierząt, jedzenie z dostawą do domu, moda oraz sprzęt RTV i AGD. Duża ilość oraz wartość darowizn pochodzi ponownie od internetowych rezerwacji noclegów.

 

Darowizny od zakupów to „pestka”!

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji.

Organizacja wystarczy, że się zarejestruje, a od razu może zacząć zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

Wspierający – osoba, która chce pomagać przy okazji zakupów online – ma jeszcze łatwiej. Wystarczy, że wzbogaci swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. Poprowadzi również przez jednorazowy proces wyboru organizacji i założenia konta.

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone)

Kupujący płaci za zakupy tyle, co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. Na FaniMani jest już ponad 1600 sklepów internetowych oraz 7668 organizacji, które można wspierać bezpłatnie – przy okazji codziennych  zakupów w internecie.

Zarejestruj organizację albo siebie jako podopiecznego w 5 minut i już dzisiaj uruchom nowe źródło finansowania.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również