Aktualności

Tegoroczna edycja Miesiąca Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami pod hasłem „Szanuję. Nie dyskryminuję” dobiegła końca. W kampanii zorganizowanej przez Fundację Avalon serwis FaniMani umożliwił wsparcie działania Pomarańczowego Telefonu poprzez darowizny od zakupów online. To ważna inicjatywa, która zapewnia osobom z niepełnosprawnościami dostęp do specjalistycznej opieki psychologicznej, prawnej i medycznej i wiele więcej.

Celem akcji było zwiększenie świadomości społecznej na temat problemów, z jakimi na co dzień borykają się osoby z niepełnosprawnościami, oraz edukacja dotycząca komunikacji. Poprzez wspólne działania dążyliśmy do zmniejszenia barier społecznych i zawodowych, z jakimi mierzą się osoby z niepełnosprawnościami.

Chociaż akcja dobiegła końca, nadal można wspierać Pomarańczowy Telefon poprzez zakupy online na FaniMani.pl. Dzięki temu średnio 2,5% wartości waszych zakupów zasili ten cel, bez dodatkowych kosztów, bo to sklepy dzielą się zyskiem. To proste, skuteczne i bezpłatne wsparcie, które naprawdę robi różnicę.

Wejdź na stronę Pomarańczowego Telefonu, by pomagać bezpłatnie i skutecznie. Razem możemy budować świat wolny od dyskryminacji!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również