Aktualności

W spotkaniu organizacyjnym kampanii społecznej Zaadoptuj NGO wzięło udział 8 organizacji, a atmosfera była pełna entuzjazmu i inspiracji.

Każda z uczestniczących organizacji nagrała wyjątkowy materiał wideo, prezentując swoją działalność. Były momenty śmiechu, lekka trema, ale przede wszystkim pięknie opowiedziane historie o działaniach organizacji pozarządowych i obywatelskich.

Szczególnie cieszy nas obecność dwóch Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) w tej kampanii. Mieliśmy też okazję dowiedzieć się więcej o życiu w Kaliszu oraz lokalnych wydarzeniach, które tam się odbywają. Co ważne dla NGO, następnego dnia miała miejsce debata społeczna pt. „Jak wspierać organizacje pozarządowe?”, w której uczestniczyli radni miasta Kalisza. Część przedstawicieli organizacji wzięła udział w tej dyskusji. To budujące, że miasto chce aktywnie rozmawiać z organizacjami pozarządowymi i wysłuchać ich.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za gościnę w Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu. Pani Honorata i Pan Mirosław okazali nam nieocenioną pomoc, za co serdecznie dziękujemy!

Fundacja FaniMani realizuje kampanię w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030 Narodowego Instytutu Wolności. 

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również