Konkurs - Pokaż, jak pomagasz! Aktualności

Z okazji odbywającego się 29.11.2022 Światowego Dnia Dobroczynności  #GivingTuesday – FaniMani.pl wraz z #GivingTuesdayPL organizują 5 edycję konkursu: Pokaż, jak pomagasz!

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

  • 13 zestawów gadżetów-niespodzianek dla autorów najbardziej interesujących i ciekawych historii,
  • 3 nagrody pieniężne dla organizacji, które zostaną najczęściej wspomniane przez użytkowników! Nagrody wynoszą kolejno: 2000 zł, 1000 zł, 500 zł.

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Wystarczy opublikować post w wydarzeniu na Facebooku i opowiedzieć historię pomagania (można dodać sam tekst lub dołączyć zdjęcie czy wideo!) W poście trzeba koniecznie dodać hashtag #MyGivingStory oraz oznaczyć profil @FaniMani, @GivingTuesday Polska i @nazwa organizacji, na którą oddawany jest głos.

Istotne informacje

Wymagane jest aby uczestnik konkursu był użytkownikiem FaniMani.pl a wskazana przez niego organizacja również miała konto w powyższym serwisie. Uczestnik, którego historia pomagania nie była związana z żadną organizacją może także wziąć udział w konkursie, oddając swój głos na organizację, która jest bliska jego sercu. Regulamin konkursu znajduje się na: fanimani.pl/mygivingstory/.

W jakim terminie trwa konkurs?

Konkurs odbywa się w dniach 8-20 listopada 2022. Wyniki zostaną ogłoszone 22 listopada a informacje o zwycięzcach będzie można znaleźć w osobnym poście w wydarzeniu konkursowym oraz na fanimani.pl/mygivingstory/.

Bezcenna bezinteresowność! 

#MyGivingStory to historie ludzi, których (często bohaterska) pomoc mogłyby zostać niezauważona przez świat. Nierzadko opowieści wspomnianych osób, zaangażowanych w realną, konkretną i namacalną pomoc – ściskają za serce i udowadniają, że człowiek jest zdolny do tworzenia wielkiego dobra wokół siebie. Obecny rok – na przekór okolicznościom wojny w Ukrainie, jest wyjątkowo obfitujący w altruizm i odruchy niesienia wsparcia ludziom, którzy stanęli w obliczu dramatycznych wydarzeń. #MyGivingStory pokazuje tych wspaniałych  ludzi, którzy robią dobro bez rozgłosu – niezaprzeczalnie jest ich bardzo wielu.

Czym jest #GivingTuesday?

#GivingTuesday to ogólnoświatowa inicjatywa, która jest obecna praktycznie na całym świecie. W chwili obecnej oficjalnie #GivingTuesday jest reprezentowane w 80 krajach, w tym w Polsce. Liderem ruchu #GivingTuesday w Polsce jest Fundacja FaniMani, która prowadzi m.in. serwis FaniMani.pl, umożliwiający bezpłatne przekazywanie darowizn dla organizacji przy okazji zakupów online.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również