Gwiazdy charytatywnie

Fundacja JMP – inspiracje w edukacji zaprasza na koncert charytatywny Piotra Rubika „Moja historia”, który odbędzie się w sobotę 1 października, o godzinie 18:00 w Filharmonii Bałtyckiej.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Piotra Rubika w wykonaniu znakomitych solistów, którzy pojawią się na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym. Przedstawią zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje lubianych przez wszystkich piosenek m.in. „Psalm dla Ciebie”, „Niech mówią, że to nie jest miłość”.
Oprócz tego Piotr Rubik opowie ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami i zaprosi publiczność do wspólnego śpiewania.
Z koncertem „Moja historia” Piotr Rubik odbył niedawno tournee po USA i Kanadzie gdzie program ten został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność.
Wraz z Piotrem Rubikiem wystąpią: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz.

575ffe5f09a5a7a9116f3fda_fie-logo_m

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację Festiwalu Innowacyjnej Edukacji, który odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie – 26 kwietnia 2017 r.
Festiwal jest projektem o ogólnopolskim zasięgu. Na jego uczestników czeka szereg atrakcji, zarówno edukacyjnych, sportowych, kulturalnych, technologicznych, artystycznych m.in. koncerty muzyczne Piotra Rubika z chórem dziecięcym, Michała Szpaka, stoisko z edukacyjnymi klockami LEGO, prezentacja oparta na wirtualnej rzeczywistości, stanowiska animacyjne, wystąpienia znanych sportowców i innych osobowości medialnych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie światowy ekspert w dziedzinie nauczania, twórca idei Mind Mappingu prof. Tony Buzan.

Koszt cegiełki: 175zł/os.
Bilety są dostępne na:
https://mojahistoriacharytatywnie.evenea.pl/

Współorganizatorem Festiwalu Innowacyjnej Edukacji jest FaniMani.pl

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również