Darowizny od zakupów online

Dzięki Waszemu zaangażowaniu serwis FaniMani.pl intensywnie się rozwija. Wciąż dołączają do nas nowe organizacje, wzrasta też liczba osób wspierających je podczas codziennych zakupów. Dzięki temu suma darowizn również ciągle rośnie.

Serwis FaniMani.pl umożliwia organizacjom zbieranie darowizn całkowicie za darmo. Wystarczy, że użytkownik wskaże wybraną organizację i zrobi zakupy w sklepie internetowym będącym partnerem FaniMani. Do wybranej organizacji trafi część wartości zrealizowanych przez niego zakupów. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne zarówno dla organizacji, jak i dla użytkowników.

Za pośrednictwem FaniMani.pl użytkownicy zrobili zakupy na łączną kwotę 6,7 mln zł. Wygenerowane dzięki temu darowizny wyniosły 156 290,92 zł. Do serwisu dołączyło już 2 490 organizacji społecznych. Wśród partnerów jest ponad 800 sklepów internetowych!

Q2_2000x2388px-v4-01

Zbieranie z FaniMani.pl jest proste i nic nie kosztuje, a serwis dynamicznie się rozwija. Twojej organizacji nie ma w serwisie? Zarejestruj się i zacznij zbierać już dziś!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również