Darowizny od zakupów online

W grudniu 2015 świętowaliśmy pierwsze urodziny. To był naprawdę intensywny rok, pełen nowych wyzwań i ciężkiej pracy, ale udało się! Mamy nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy. Zobacz podsumowanie minionego roku.

Serwis FaniMani.pl umożliwia organizacjom zbieranie darowizn całkowicie za darmo. Wystarczy, że użytkownik wskaże wybraną organizację i zrobi zakupy w sklepie internetowym będącym partnerem FaniMani. Do wybranej organizacji trafi część wartości zrealizowanych przez niego zakupów. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne zarówno dla organizacji, jak i dla użytkowników.

FaniMani.pl to jedyny tego typu serwis w Polsce. W ciągu roku dołączyło do niego ponad 1900 organizacji – formalnych i nieformalnych. Były to zarówno fundacje i stowarzyszenia, a także kluby sportowe, hufce harcerskie, rady rodziców, OSP, zespoły muzyczne i inne.

Wśród partnerów jest już ponad 800 sklepów internetowych! Za pośrednictwem serwisu klienci zrobili zakupy na kwotę 2,8 mln złotych, z czego dla organizacji pozarządowych wygenerowano 15 237 darowizn. Najczęściej robiono zakupy w sklepach z produktami dla zwierząt i z odzieżą, dużym powodzeniem cieszyły się też codzienne zakupy, elektronika, a także książki i oferty zakupów grupowych.

Zbieranie z FaniMani.pl jest proste i nic nie kosztuje, a serwis dynamicznie się rozwija. Twojej organizacji nie ma w serwisie? Zarejestruj się i zacznij zbierać już dziś!

podsumowanie roku FaniMani.pl

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również