Działalność organizacji non profit

Pierwszy ogólnopolski Festiwal Innowacyjnej Edukacji odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku w gdańskiej Ergo Arenie. Na jego uczestników czeka szereg atrakcji edukacyjnych, sportowych, kulturalnych, technologicznych i artystycznych.

W ramach Festiwalu odbędą się m.in. koncerty muzyczne Piotra Rubika z chórem dziecięcym, Michała Szpaka, zajęcia z edukacyjnymi klockami LEGO, prezentacja oparta na wirtualnej rzeczywistości, stanowiska animacyjne, wystąpienia znanych sportowców i innych osobowości medialnych.

Wydarzenie będzie świętem nauki w atmosferze zabawy, sportu, nowych technologii, kultury i sztuki. Będzie też doskonałą okazją na spotkanie i wymianę doświadczeń dla wielu uczniów, nauczycieli, rodziców i przedstawicieli świata biznesu.

Festiwal Innowacyjnej Edukacji zostanie wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa za swoją unikatowość w skali światowej. Jego głównym celem będzie propagowanie metody Mind Mapingu, Zoxingu, Mindfulness w edukacji oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych najmłodszego pokolenia Millenialsów.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie światowy ekspert w dziedzinie nauczania, twórca idei Mind Mappingu prof. Tony Buzan. Będzie to jego druga wizyta w Polsce. Tony Buzan posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zakresie innowacyjnych metod nauczania. Już ponad 250 mln ludzi na całym świecie korzysta ze stworzonych przez niego narzędzi, wśród nich są także firmy i instytucje takie jak Apple, Disney, NASA czy Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Tony Buzan to twórca wielu programów wspomagających koncentrację,zapamiętywanie, kreatywne myślenie, efektywne, szybkie czytania,naukę języków i nauk ścisłych, myślenie projektowe oraz fotograficzne, tj. Mind Maping, Power Learning Camp, Buzan Master Memory, Buzan Thinking Skills, Buzan Science, Buzan Mathematics, Buzan English i wiele innych.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              rubik1 października 2016 roku w gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się koncert charytatywny z udziałem Piotra Rubika „Moja Historia”. Dochód z koncertu zostanie przekazany na udział dzieci w Festiwalu Innowacyjnej Edukacji.

Koszt cegiełki: 175zł/os.
Bilety są dostępne na:
https://mojahistoriacharytatywnie.evenea.pl/

Do zobaczenia na Festiwalu Innowacyjnej Edukacji 26 kwietnia 2017!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również