Darowizny od zakupów online

FaniPay to pierwszy w Polsce serwis płatności online przeznaczony dla organizacji społecznych. Dzięki tej usłudze każda fundacja czy stowarzyszenie może zbierać darowizny online w bardzo prosty sposób, bez wypełniania zbędnych formalności.

FaniPay to bezpieczne płatności online dla organizacji społecznych. Dzięki tej usłudze fundacje i stowarzyszenia przyjmują wpłaty darowizn przez własne strony internetowe. Darowizny wpłacane są przez gotowy moduł płatności instalowany na stronie organizacji. Widget płatności można zainstalować i uruchomić w ciągu kilku minut.

Wpłaty dokonywane przez FaniPay są codziennie rozliczane, dzięki czemu czas oczekiwania na ich zaksięgowanie wynosi tylko 1 dzień roboczy.

Kolejna zaleta FaniPay to niska prowizja od wpłat, która przez pierwsze trzy miesiące użytkowania wynosi zaledwie 1 proc. wartości darowizny, a potem tylko 1,49 proc. Dodatkowo każda korzystająca z FaniPay organizacja codziennie otrzymuje raport w którym zawarte są informacje o zrealizowanych w ciągu danego dnia transakcjach, ilości przelewów, ich wartości oraz pobranej prowizji.

Operatorem usługi FaniPay jest Krajowa Instytucja Płatnicza Blue Media, dostawca nowych technologii dla banków oraz spółka mająca doświadczenie w obsłudze transakcji elektronicznych, w tym również wpłat darowizn.

FaniPay to wygodne i proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu możemy przyjmować wpłaty darowizn bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Podczas rejestracji nie były potrzebne żadne zbędne formalności a sam widget był łatwy do instalacji. FaniPay umożliwia codzienne wypłaty środków na nasze konto, dzięki czemu na bieżąco dostajemy wpłaty – rekomenduje Monika Czerwińska, Koordynatorka Projektów w Stowarzyszeniu „Jeden Świat”.

FaniPay jest proste, skuteczne i łatwe w obsłudze. Polecamy je wszystkim organizacjom! – mówi Maciej Piotrowski ze Stowarzyszenia Folkowisko

Z serwisu FaniMani.pl korzysta już ponad 3000 organizacji społecznych, wśród których znajdują się fundacje, stowarzyszenia, szkoły, harcerze i inne organizacje.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również