Narzędzia dla organizacji

FaniPay – pierwszy w Polsce system płatności online specjalnie dla organizacji społecznych – cały czas się rozwija. Słuchamy Waszych opinii i wprowadzamy zmiany, aby ułatwić Wam odbieranie darowizn od darczyńców.

W tym miesiącu wprowadziliśmy dodatkowy, elastyczny moduł płatności. Obecny – podstawowy moduł – wyświetlany jest w postaci paska na dole strony. Jego wyjątkową zaletą jest to, że może być widoczny na każdej podstronie strony www organizacji i jest łatwo dostępny dla osoby odwiedzającej stronę.

Czasem pojawia się jednak potrzeba, aby możliwość wpłaty była widoczna np. w treści strony albo w pasku bocznym (tzw. sidebar). Tutaj z pomocą przychodzi właśnie nowy elastyczny moduł wpłat. Elastyczny dlatego, że dostosowuje się do szerokości elementu, w którym jest osadzony. Oczywiście – jest też bez problemu dostępny na urządzeniach mobilnych.

Co ważne – nie ma potrzeby ponownego wklejania skryptu (kodu fanipay) na stronie organizacji. Wystarczy w miejscu, w którym ma pojawić się moduł elastyczny – wkleić w widoku HTML kawałek kodu, który automatycznie ukryje moduł podstawowy i zamiast tego – pokaże moduł elastyczny w podanym miejscu.

Jak to działa w praktyce? Możesz zobaczyć na demo.fanipay.pl

Oprócz wprowadzenia elastycznego modułu wpłat w tym miesiącu zostały wprowadzone drobne zmiany w module podstawowym. Są to niewielkie zmiany wizualne (ujednolicona czcionka, bardziej widoczny wybór kwoty) i nie mają one wpływu na działanie płatności.

FaniPay – przykład zastosowania podstawowego modułu płatności.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również