Co słychać w FaniMani?

FaniMani.pl powstało w grudniu 2014 roku i głównymi beneficjentami darowizn od zakupów online stały się od razu organizacje społeczne – fundacje i stowarzyszenia. Z czasem baza ta zaczęła się powiększać o inne grupy, które potrzebują pieniędzy, aby realizować ważne, potrzebne społecznie cele. Wśród nich są szkoły, drużyny harcerskie, koła gospodyń wiejskich czy też ochotnicze straże pożarne.

Dzisiaj FaniMani otwiera się szerzej na osoby chore i niepełnosprawne, które potrzebują regularnego wsparcia – pieniędzy na leki czy rehabilitację. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla podopiecznych fundacji i stowarzyszeń.

Po rejestracji konta podopiecznego otrzymujesz dostęp do Panelu Podopiecznego, w którym znajdziesz gotowe, spersonalizowane materiały promocyjne, historię darowizn od zakupów online oraz listę osób (imiona, data dołączenia), które zarejestrowały się, aby Ciebie wspierać.

Więcej informacji

 

 

Zdjęcie Cedric Clth z PixabayDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również