Darowizny od zakupów online

Czy można pomagać nie tylko bez wysiłku, ale też bez żadnych dodatkowych kosztów? Tak! Serwis FaniMani.pl pozwala na przekazywanie darowizn dla wybranej organizacji podczas zakupów w internecie. Łatwo, za darmo i systematycznie.

Wysokość średniej darowizny przekazywanej za pośrednictwem FaniMani to ok. 2,5% kwoty wydanej na zakupy. Rozmaite zakupy: od karmy dla zwierzaków poprzez elektronikę aż po egzotyczne wakacje. Tym bardziej imponujące jest, że użytkownicy i użytkowniczki serwisu przekazali aż 1 776 955,59 zł.

Jakie organizacje otrzymały najwięcej darowizn?

Ponad 1,7 mln złotych to imponująca kwota. Aby ją uzyskać, użytkownicy serwisu zrobili zakupy za ponad 106 mln zł. Najczęściej wspieraną organizacją okazała się wspierająca bezdomne zwierzaki Fundacja “Szare, bure i łaciate”, na której konto powędrowało aż 1660 darowizn od użytkowników FaniMani. W tym samym okresie ponad 1000 darowizn zebrały również organizacje Otwarte Klatki, Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, Fundacja dla Zwierząt „Koci Pazur”, Fundacja Avalon, Fundacja „Serca dla Maluszka” oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

Kim są ludzie, którzy zebrali 1 776 955,59 zł przez FaniMani?  

Wśród wspierających nieodmiennie dominują kobiety, ale szczególna uwaga należy się pewnemu Dariuszowi, który dołączywszy do FaniMani 19 stycznia do końca marca zdołał zrobić aż 400 darowizn na łączną kwotę 2013,26 zł. Dzięki, Darku! 

Pamiętny czwartek i inne rekordy

W pierwszym kwartale 2020 dniem najbardziej obfitującym w darowizny był czwartek 27 lutego. Podczas zakupów użytkownicy FaniMani przekazali wówczas dla wybranych przez siebie organizacji łącznie aż 2646,06 zł.

Darmowa pomoc, realne wsparcie

Jak widać, choć pomaganie nie wiąże się dla użytkowników z żadnymi dodatkowymi kosztami, przekładają się na realne, systematyczne wsparcie dla organizacji. Warto pomagać: przy okazji! 

Dołącz do FaniMani.pl: https://fanimani.pl/aplikacje/Comments

  1. Używam wtyczki fanimani przy każdych zakupach i jestem bardzo zadowolona 🙂 Zachęcam też do zainstalowania przeglądarki Ecosia, która sadzi drzewa, i przejścia do sieci Viva Mobile, która pomaga zwierzętom 🙂 To nic nie kosztuje. Więcej info tutaj: https://eko-lajf.blogspot.com/2020/02/jak-pomagac-za-darmo-i-bez-wysiku.html

Comments are closed.FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również