Aktualności / Darowizny od zakupów online / Poradnik

fanimani.pl/kalkulator     pobierz materiały do promocji


Jesień i końcówka roku to zawsze czas najbardziej intensywnych zakupów online. Czy wiesz, jakie wsparcie może otrzymać Twoja organizacja przy okazji codziennych zakupów w internecie? Teraz możesz je policzyć razem z kalkulatorem FaniMani!

Jesienne i świąteczne zakupy to okazja do zbierania darowizn online

Nowy sezon to zawsze czas na niezbędne zakupy – coraz częściej i chętniej zamawiamy online nowe buty, kurtkę czy ciepły sweter na coraz zimniejsze dni. Rodzicom dzieci nie trzeba przypominać o tym, że z wydatkami związany jest również powrót do szkoły i początek roku szkolnego.

Jesień to też czas największych wyprzedaży i promocji w sklepach online – przed nami Black Friday, Cyber Monday i Dzień Darmowej Dostawy. Na FaniMani.pl są to już co roku najbardziej “dobroczynne” dni – wtedy przekazywanych jest najwięcej darowizn od zakupów online. Mogą one również trafić do Twojej organizacji!

Im bliżej do Świąt Bożego Narodzenia, tym bardziej intensywne stają się zakupy online. Kupujemy przez internet prezenty, artykuły do domu i… dla siebie. Warto wykorzystać ten czas i już teraz zaplanować działania, które pozwolą pozyskać darowizny przy tej okazji.

Określ planowane przez siebie wydatki i policz z Kalkulatorem FaniMani jaką mogą mieć moc pomagania!

Ile darowizn można zebrać przy okazji zakupów online?

Każdy zakup dokonany w jednym z ponad 1600 sklepów partnerskich FaniMani.pl to okazja do bezpłatnego wsparcia organizacji społecznej wybranej przez użytkownika serwisu.

Dobroczynną moc zakupów można teraz łatwo policzyć. Jak to zrobić? Kalkulator FaniMani informuje o tym, jaką kwotę darowizny wspierający organizację przekaże bezpłatnie przy okazji zakupów online. Wystarczy określić planowane wydatki a kalkulator podpowie, jaka kwota może stać się przy tej okazji darowizną dla organizacji społecznej.

Co najważniejsze, ta forma pomagania jest bezpłatna zarówno dla osób kupujących, jak i dla wspieranych przez nich organizacji społecznych.

Nie ma żadnych ograniczeń co do wysokości zebranych w ten sposób środków. Największa przy okazji zakupów online darowizna wyniosła prawie 3 000 zł. Jednak każdy, nawet najmniejszy zakup może stanowić okazję do wsparcia wybranej przez siebie organizacji społecznej.

To proste!

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji.

Organizacja wystarczy, że się zarejestruje, a od razu może zacząć zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania.

Wspierający – osoba, która chce pomagać przy okazji zakupów online – ma jeszcze łatwiej. Wystarczy, że wzbogaci swoją przeglądarkę internetową (Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium) o rozszerzenie – Przypominajka FaniMani. Dodatek ten automatycznie rozpoznaje partnerów serwisu i pozwala na aktywację darowizny jednym kliknięciem. Poprowadzi również przez jednorazowy proces wyboru organizacji i założenia konta.

Dla fanów smartfonów jest również aplikacja mobilna FaniMani dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS (iPhone)

Kupujący płaci za zakupy tyle, co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. Na FaniMani jest już ponad 1600 sklepów internetowych oraz 8529 organizacji, które można wspierać bezpłatnie – przy okazji codziennych  zakupów w internecie.

Zarejestruj organizację albo siebie jako podopiecznego w 5 minut i już dzisiaj uruchom nowe źródło finansowania.Comments

  1. Z FaniMani korzystam od 2 lat i bardzo sobie chwalę. Mam wybraną fundację, którą chcę wspierać i praktycznie nic już nie muszę robić, tylko kupować on-line.

Comments are closed.FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również