Aktualności

Dom Zemełki w Koninie to miejsce, w którym nagrywaliśmy materiał z 9 organizacjami społecznymi, czyli beneficjentami kampanii społecznej Zaadoptuj NGO. To dzięki wielkiej uprzejmości Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie mogliśmy spotkać się w nowoczesnym wnętrzu dawnych, lecz przepięknie odnowionych kamienic. Fundacja FaniMani jak również niektóre organizacje z okolic powiatu konińskiego były tam po raz pierwszy. To zaszczyt. 

Żywa dyskusja, która wyłoniła się w czasie trwania spotkania pozwoliła wyciągnąć z niego więcej, niż się spodziewaliśmy. Jak zagościć na czerwonym dywanie na prestiżowych wydarzeniach kulturalnych? Jak pozyskać popularnego ambasadora? Kiedy najlepiej rozmawiać z firmami (przedsiębiorstwami) o współpracy? To tylko niektóre z ważnych tematów, jakie poruszyliśmy podczas ponad czterogodzinnego spotkania. Cieszy nas bardzo chęć współpracy i zaangażowanie organizacji z Konina, Goliny, Lichenia Starego czy miejscowości o wdzięcznej nazwie Kamienica. 

Każdy z beneficjentów kampanii społecznej nagrał swój materiał audio-wideo przed profesjonalnymi kamerami, przy wsparciu dwóch mikrofonów oraz dużej lampy. Dla niektórych był to pierwszy raz przed obiektywem, a niektórzy przedstawiciele NGO wprost mówili, że to dla nich “bułka z masłem”. Bardzo nas cieszy, że każda z organizacji jest zaangażowana w promowanie swoich działań, opowiadanie o nich oraz pokazywanie się w social mediach, gazetach czy portalach informacyjnych. Kto wie, może wkrótce zobaczymy się razem na czerwonym dywanie 🙂 

Fundacja FaniMani realizuje kampanię w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030 Narodowego Instytutu Wolności. 

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również