Co słychać w FaniMani?

Noc Szkoleń to projekt skierowany do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe i umiejętności osobiste. Noc Szkoleń, która odbędzie się 22 października tuż po zmroku w Twoim mieście to doskonała okazja, żeby wziąć udział w ciekawych spotkaniach o różnorodnej tematyce.

Noc Szkoleń odbędzie się w ponad 20 miastach m. in. w Gdańsku, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Sprawdź, jakie szkolenia odbędą się w Twoim mieście:

NOC SZKOLEŃ

Myśl przewodnia projektu to konieczność uczenia się przez całe życie i dążenia do nieustannego rozwoju. Szkolenia będą prowadzone w małych, kameralnych grupach dzięki czemu atmosfera podczas każdego z nich będzie wyjątkowa.

Szkolenia będą miały różnorodną tematykę. Przykładowe tematy spotkań to np. „Piwo bez tajemnic” w Stargardzie, „Warsztaty samoobrony i asertywności dla kobiet” w Nowym Targu, „Improwizacja teatralna i metoda arteterapii” w Krakowie, warsztat „Moja baśń” oraz warsztaty ceramiki w Warszawie czy FuckUp Night Koszalin. Nie zabraknie również szkoleń związanych z nowoczesnymi technologiami i rozwojem umiejętności „miękkich”.

W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Projekt jest otwarty na wszystkich tych, dla których nocna pora nie jest przeszkodą w poszerzaniu horyzontów i poznawaniu nowych ludzi. Bilety na Noc Szkoleń można zdobyć na platformie Pozarządowy Expert.

Nie przegap Nocy Szkoleń! Kolejna edycja dopiero w marcu 2017 roku!

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również