Co słychać w FaniMani?

Black Friday to dzień największych promocji i zakupów w sklepach online. Dzięki pomaganiu przez FaniMani.pl jest to też najbardziej dobroczynny dzień w roku.

Black Friday to dobra okazja do skorzystania z promocji i rabatów w sklepach online. Dodatkowo, dzięki FaniMani.pl jest to też okazja do bezpłatnego pomagania i wspierania wybranej przez siebie organizacji społecznej.

Osoby korzystające z serwisu FaniMani.pl pomagają przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online. Dzięki temu, zamawiając w ulubionym sklepie internetowym np. karmę dla zwierzaka, ubrania, książki, elektronikę czy perfumy dodatkowo można wesprzeć wybraną przez siebie organizację. Użytkownicy FaniMani.pl często robią zakupy na polskich i chińskich portalach zakupowych. Chętnie pomagają również przy okazji rezerwacji noclegów online. Taka pomoc dla organizacji pozarządowych jest bezpłatna zarówno dla osób robiących zakupy, jak i dla wspieranych przez nie organizacji. Dzięki temu otrzymują one nawet kilka procent wartości każdego zakupu.

Black Friday, Cyber Monday i przedświąteczny szczyt zakupowy to wiele okazji do tego, żeby bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w sklepach online.

Serwis FaniMani.pl to 1030 sklepów internetowych oraz 5118 organizacji społecznych, które zbierają w ten sposób środki na swoje działania. Znajdują się wśród nich fundacje, stowarzyszenia, harcerze, szkoły, przedszkola, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne. Organizacje zarejestrowane na FaniMani.pl zebrały razem już 945 152,28 zł.

W serwisie FaniMani.pl pomaganie jest proste i bezpłatne. Wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej przez użytkownika organizacji. Kupujący płaci za zakupy tyle co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej przez siebie organizacji pozarządowej.

Aby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę – rozszerzenie do przeglądarek Chrome, Firefox i Opera, które wyświetla informację o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o darowiźnie podczas zakupów w internecie. Dodatkowo Przypominajka już w wynikach wyszukiwania Google podpowiada, który sklep jest partnerem FaniMani i przekazuje część wartości zakupów organizacjom społecznym.

 

FaniMani to wiele okazji…do pomagania!

Dowiedz się więcej: https://fanimani.pl/aplikacje/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również