Aktualności / Narzędzia dla organizacji

Jeżeli tworzycie organizację społeczną, wszystko jedno czy działającą na rynku NGO wiele lat czy dopiero dopinającą formalności – nie jest łatwo. Szereg formalności przed którymi stoicie jest duży, a jeżeli dobrze Wam idzie, to tylko się powiększa. Czasem sobie myślicie, że fajnie by było wykopać siebie i zespół spod papierów i więcej siły skierować w stronę pracy merytorycznej, dla której przecież włączyliście się w działania trzeciego sektora.

Stowarzyszenie Mierz Wysoko przychodzi z pomocą – aplikacją 2do2. 2do2 jest aplikacją webową, która pomaga usprawniać rozliczenia projektów oraz przygotowywanie innych zestawień finansowych w organizacji, podzielić pracę w zespole i chociaż sama nie jest programem księgowym, to pomaga usprawnić komunikację z osobą odpowiedzialną za księgowość organizacji. Praca zespołu nad sprawozdaniem finansowym zostaje sprowadzona do kilku kliknięć. Zarząd organizacji zyskuje coś, czego nie miał nigdy wcześniej – pewność, że na bieżąco wie ile dokładnie zostało środków finansowych organizacja ma w określonym momencie.

Brzmi dobrze? Jest jeszcze lepiej, małe organizacje (z przychodem do 80 tys. zł za rok poprzedni) otrzymują dostęp do 2do2 nieodpłatnie, większe organizacje płacą kwoty nieprzekraczające 0,5% przychodów rocznie. Całość kwoty przeznaczona jest na bieżące utrzymanie systemu oraz wprowadzanie nowych rozwiązań.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej – wejdźcie na stronę internetową, www.2do2.org.pl!

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również