Aktualności / Narzędzia dla organizacji

Serwis FaniMani.pl kojarzony jest przede wszystkim z darowiznami od zakupów online. Na NGO-sy w Panelu Organizacji czeka jednak dużo więcej! Jednym z narzędzi jest mechanizm pozwalający na tworzenie zbiórek na zasadach crowdfundingu.

 

Nie znajdziesz “konkurencji”

System zbiórek realizowanych na FaniMani.pl wyróżnia się wśród innych takich mechanizmów. Tworząc zbiórkę na FaniMani.pl, zyskujesz pewność, że żadna inna zrzutka (np. stworzona przez inną organizację lub osobę) nie wyświetli się na Waszej stronie zbiórkowej. Na FaniMani.pl nie znajdziesz nigdzie listy aktualnie realizowanych zbiórek: odwiedzający Twoją stronę mogą skupić się wyłącznie na Twojej sprawie.

 

Dziękować na różne sposoby

Zbiórki na FaniMani umożliwiają zasugerowanie różnych kwot wpłat. Dla każdej z nich można ustawić inne podziękowanie. Co ważne: może to być podziękowanie wysyłane pocztą tradycyjną (wówczas wpłacający zostanie poproszony o dane) lub elektroniczną (wtedy wpłacający otrzyma podziękowanie mailem od razu po wpłacie).

 

Dostęp do danych wpłacających

Wszystkie zbiórki organizowane od 18 listopada zawierają zgodę na wykorzystanie przez organizację danych osoby wpłacającej. Po zakończeniu zbiórki możecie z Panelu Organizacji na FaniMani.pl pobrać listę wszystkich wpłacających wraz z danymi kontaktowymi, które pozwolą Wam np. na zaproszenie ich do newslettera organizacji czy przesłanie dodatkowego podziękowania.

 

Bo wygląd ma znaczenie

Każda organizacja, która ma dostęp do Panelu na FaniMani.pl, może dowolnie skonfigurować stronę zbiórki: wybrać kolory, nagłówki, wkleić filmy i dowolne inne treści, ustawić kwoty wpłat oraz podziękowania. W listopadzie zbiórki zmieniły też wygląd: jest prościej i bardziej przejrzyście, co zwiększa skuteczność wpłat.

 

Więcej informacji o zbiórkach na FaniMani.pl

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również