Darowizny od zakupów online

Lato trwa w najlepsze, tymczasem w FaniMani wprowadzamy w życie kolejne rozwiązania, które ułatwią organizacjom zbieranie darowizn i pozyskiwanie wspierających a wspieraczom pomogą robić dobre zakupy.

Ładne adresy URL dla profili, projektów, podopiecznych

Krótki i prosty adres profilu organizacji na FaniMani.pl łatwiej zapamiętać czy też podyktować komuś podczas rozmowy. Już teraz możecie zmienić adres Waszego profilu oraz adresy projektów i podopiecznych.

np. adres www.fanimani.pl/fundacja-rozwoju-abrakadabra
możecie zmienić na www.fanimani.pl/abrakadabra

Stary adres Waszego profilu będzie nadal działać – po prostu przekieruje użytkownika na nowy adres. Tak samo w przypadku podopiecznych czy projektów – ze starego adresu użytkownik zostanie przekierowany na nowy.

Aby zmienić adres Waszego profilu:
1. Zaloguj się na FaniMani.pl
2. Przejdź do Profilu, a następnie w lewym menu wybierz “Edytuj profil”
3. Na widocznym ekranie możesz edytować pole “Adres profilu”
4. Po zrobieniu zmiany kliknij na dole Zapisz
5. Gotowe. Wasz profilu działa już pod nowym adresem.

Adres profilu możesz zmieniać wiele razy, ale zalecamy ustalenie jednego adresu i później promowanie już tego jednego, wybranego.

Aby zmienić adres profilu podopiecznego/projektu po zalogowaniu wejdź w projekty/podopieczni. Przy wybranym projekcie/podopiecznym wybierz Edytuj. W polu Adres profilu możesz zmienić adres URL pod którym profil jest dostępny.

Akcja podaruj 1 zł – przedłużamy do 31 lipca 2016!

Widzimy, że akcja podaruj 1 zł sprawdza się i dlatego postanowiliśmy przedłużyć ją do 31 lipca 2016! Dzięki temu będziecie mieć więcej czasu na pozyskanie nowych wspieraczy no i oczywiście – na zebranie złotówek z tej akcji.

Zachęcamy do regularnego (minimum 1 raz w tygodniu) informowania o tym na Facebooku oraz wysłania wiadomości emailem do Waszych znajomych i przyjaciół.

Gotowe materiały znajdziecie na fanimani.pl/zbieraj-wiecej

Podaruj1zlblog

Zebrane środki przeznaczymy na…

Osoba, która pierwszy raz wejdzie na profil organizacji na FaniMani nie zawsze ma czas, aby przeczytać cały opis tego czym się ona zajmuje. A kluczowa informacja dla każdego darczyńcy to odpowiedź na pytanie: „Na co zostaną przeznaczone moje pieniądze?”

Dobra odpowiedź na to pytanie zwiększy ilość osób, które klikną Wspieram i dołączą do darczyńców Waszej organizacji.
Aby ułatwić zorientowanie się na co zbieracie w Edycji profilu > Logo i Opis dodaliśmy sekcję „Zebrane środki przeznaczymy na:”
Na testowym profilu możecie zobaczyć jak to wygląda: https://fanimani.pl/fundacja-testowa/

Organizacja testowa wspieraj nas na FaniMani.pl

Zmiany w zbieraj więcej – zrobione i planowane

W sekcji Zbieraj więcej, gdzie umieszczamy gotowe materiały graficzne i tekstowe wprowadziliśmy zmianę dotyczącą sposobu wyświetlania tych materiałów. Zmiana ta była podyktowana zwiększeniem przejrzystości i użyteczności tej części serwisu.

https://fanimani.pl/zbieraj-wiecej/

W najbliższym czasie planujemy również zmiany w sposobie kategoryzacji materiałów oraz dodanie sekcji Nowe materiały, gdzie będzie można znaleźć ostatnio dodane materiały.

Rozszerzenie do przeglądarki – drobna, ale ważna zmiana

Logo FaniMani przenieśliśmy na prawą stronę komunikatu, który pojawia się na stronie sklepów internetowych. Zrobiliśmy tak ponieważ czasami logo FaniMani i logo Waszej organizacji zlewały się i nie było jasne komu użytkownik ma podarować ten procent od zakupów.

Aby nie było wątpliwości, że to Wam ma podarować % wartości zakupów – logo FaniMani.pl będzie widoczne z prawej strony.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej wejdź na naszą stronę albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również