Poradnik

Istnieje pewnie 1000 sposobów na to jak zachęcić do wspierania Waszej organizacji przy okazji zakupów online. Tutaj skupiamy się tylko na tych, które można zrobić szybko, a cechują się wyjątkowo wysoką skutecznością. Być może nie sprawią, że nagle 100 osób będzie wspierać Was darowiznami od zakupów w internecie, ale wystarczy kilka kolejnych osób, które będą robić to regularnie i powiedzą swoim znajomym, a kwota darowizn zacznie regularnie rosnąć.

 

  1. Napisz na Messengerze, Whatsapp’ie albo innym komunikatorze. 
    Dokładnie tak – pisząc osobiście budujesz zaufanie, a co ważne – nie musisz niczego wymyślać i tłumaczyć – tutaj znajdziesz propozycję treści. Jeśli chcesz możesz wysłać również link do filmu Jak działa FaniMani.
  2. Zaproś fanów organizacji do zapraszania swoich znajomych.
    Powyżej korzystaliśmy z własnych relacji, a teraz czas na skorzystanie z relacji fanów Waszej organizacji. Dzięki temu zwiększysz zasięg działania, bo 10 znajomych może łatwo dotrzeć do kolejnych 100 czy 1000 osób. Zaproszenie do pomagania ma wyjątkową zaletę, bo dzięki programowi zapraszania FaniMani do organizacji trafiają dodatkowe darowizny 5 i nawet 10zł. Tak jak wcześniej nic nie musisz od początku wymyślać – wystarczy pobrać gotowe grafiki i treści postów.
  3. Wyślij email do wspierających
    Email miał umrzeć już dawno temu, a póki co trzyma się całkiem nieźle i cały czas jest jednym ze skuteczniejszych sposobów dotarcia do wspierających. Pobierz gotowe treści i wyślij wiadomości już dzisiaj!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również