Darowizny od zakupów online / Poradnik

Istnieje pewnie 1000 sposobów na to,  jak zachęcić do wspierania Waszej organizacji przy okazji zakupów online.

Tutaj skupiamy się tylko na tych, które można zrobić szybko, a cechują się wyjątkowo wysoką skutecznością.

Pozyskajcie dla siebie kilka kolejnych osób, które będą Was wspierać darowiznami od zakupów w internecie, będą to robić regularnie oraz zachęcą swoich znajomych do bezpłatnego wpierania Was z FaniMani. A zobaczycie jak kwota darowizn zacznie regularnie rosnąć!

Jak zdobyć nowych wspierających?

 

 1. Napisz wiadomość na Messengerze, WhatsApp’ie albo innym komunikatorze.

  Dokładnie tak – pisząc osobiście budujesz zaufanie! A co ważne – nie musisz niczego wymyślać i tłumaczyć – tutaj znajdziesz propozycję treści.
  Jeśli chcesz możesz wysłać również link do filmu Jak działa FaniMani.

 2. Zaproś fanów Twojej organizacji do zapraszania swoich znajomych i bezpłatnego wspierania Was.

  Powyżej korzystaliśmy z własnych kontaktów i relacji, a teraz czas na skorzystanie z kręgów relacji fanów Waszej organizacji. Dzięki temu zwiększysz zasięg działania, bo 10 znajomych może łatwo dotrzeć do kolejnych 100 czy 1000 osób.

  Zaproszenie do pomagania ma wyjątkową zaletę, bo dzięki programowi zapraszania FaniMani, do organizacji trafiają dodatkowe darowizny: 5 zł a nawet podwójnie – czyli 10 zł.

  Każdy Wasz wspierający (użytkownik FaniMani) ma możliwość dzielenia się indywidualnym linkiem zapraszającym. Znajdzie go po zalogowaniu się do swojego konta na FaniMani. Wystarczy, że skopiuje go i poda dalej.

  Tak jak wspominaliśmy wcześniej – Ty nie musisz nic od podstaw wymyślać – wystarczy pobrać gotowe grafiki i treści postów i rozpropagować je w używanych przez Was kanałach komunikacji.

 3. Wyślij email do wspierających

  E-mail miał  być wyparty przez inne formy komunikacji już dawno temu, a póki co trzyma się całkiem nieźle i cały czas jest jednym ze skuteczniejszych sposobów dotarcia do wspierających. Pobierz gotowe treści i wyślij wiadomości mailowe już dzisiaj!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również